Tím Mládež ASC uvažoval nad výzvami pastorácie mládeže

(Poluvsie, 19. marca 2019) - Druhý marcový víkend sa na chate v Poluvsí pri Žiline stretlo deväť spolupracovníkov z celého Slovenska. Spoločne sa spoznávali na workshope s legom a uvažovali o spôsoboch a aktivitách, čo možno robiť v rámci spolupracovníckej pastorácie mládeže.

"Z diskusií o hľadania zmyslu tímu sa ukazuje najväčšia potreba smerom do vnútra Združenia s provokatívnou otázkou, či sme nositeľmi radosti spolupracovníctva," povedal člen tímu. Jedným z výstupov stretnutia je pomenovanie primárnych cieľových skupín, pre ktoré chce tím mládeže ASC ďalej pracovať a rozvíjať aktivity. Ide o mladé (ASC) rodiny, mladých/nových ASC a nové povolania, starších ASC. Pre každú oblasť si spolupracovníci pomenovali zopár aktivít. "Veríme, že niečo z toho sa nám aj podarí s Božou pomocou zrealizovať," uzatvárajú spolupracovníci.

Zdroj: www.ascslovakia.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.