Prečítajte si prvé tohtoročné Don Bosco dnes

(Bratislava, 10. januára 2018) - V prvom tohtoročnom vydaní časopisu Don Bosco dnes prinášame rozprávanie trvalého diakona Luciana Griggia, ktorý pripravoval relikvie blahoslaveného Titusa Zemana. Starostlivosťou o ostatky svätých sa zaoberá už takmer 30 rokov. Čo pre neho táto práca znamená sa dočítate v rubrike zaujímavosť.

Provinciálna predstavená saleziánok na Slovensku Jana Kurkinová sa zúčastnila trojdňového kongresu o príspevku kresťanov k budúcnosti Európy vo Vatikáne. Svoje dojmy z diskusie o kresťanských koreňoch Európy, do ktorej svojou návštevou prispel aj pápež František prezradila v rozhovore pre Don Bosco dnes.

Vrodené schopnosti a vplyv prostredia majú svoju váhu. Jeden z pohľadov na to, ako akú úlohu zohrávajú rodičia v dnešnej digitálnej spoločnosti ponúkame v článku s názvom Treba ešte rodičov? v rubrike výchova.

Pestujme umenie počúvať a sprevádzať – tak znie Heslo pre saleziánsku rodinu na rok 2018. Krátky komentár Hesla a jeho grafického prevedenia vo forme plagátu nájdete uprostred časopisu.

Ak časopis Don Bosco dnes ešte neodoberáte, napíšte nám na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a budete ho dostávať každý druhý mesiac zadarmo.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.