Príprava miništrantského tábora Tymian 2019 je v plnom prúde

(Veľký Biel, 9. mája 2019) - V dňoch 3. až 5. mája sa vo Veľkom Bieli uskutočnilo plánovanie obľúbeného miništrantského tábora Tymian, ktorý sa v tomto roku uskutoční od 28.7. do 3. 8. v RZ Škutovky pri Ružomberku. Jeho cieľom je pomoc pri formácii miništrantov podľa smerníc KBS.

"Táborový program je zameraný na tému Svätý Juraj a sedem hláv draka. Pôjde o to, ako premôcť sedem podôb egoizmu a získať sedem čností, ktoré budú miništranti šíriť ďalej na svojej osobnej misii. Okrem duchovného programu čakajú na miništrantov súťaže, šport, dobrodružné hry a iné super aktivity," prezradil programový riaditeľ podujatia Rastislav Haľko.

Don Jozef Luscoň ho doplnil: "Cirkev potrebuje nové duchovné povolania, svätých kvalitných kňazov. Preto ponúka mnohé aktivity. Spomeňme tie najbližšie: Púť miništrantov do Šaštína (18. mája 2019) a tábor Tymian 2019. Tieto podujatia môžu v mladých ľuďoch niečo krásne prebudiť. Môžu na nich zacítiť volanie Pána k veľkým veciam. Organizátori veria, že ponuky istotne vytrhnú chlapcov od mobilov a dajú im prežiť bratské spoločenstvo i dotyk Pána."
 
Viac info TU.
Kontaktná osoba: don Jozef Luscoň
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Informoval: Jozef Luscoň SDB

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.