Mladí zo Žiliny prežili tábor plný emócií

(Žilina, 15. júla 2019) - Letný prímestský tábor, ktorý sa uskutočnil začiatkom júla v Žiline aj tento rok spojil mnoho animátorov, detí i rodičov zo saleziánskej rodiny. Počas piatich dní prežívali mladí spolu s animátormi ťažkosti i radosti dospievajúcej Mie, postavy inšpirovanej rozprávkou "V hlave". Podobne ako animovanú hrdinku aj 80 detí sprevádzala pätica emócií: radosť, strach, hnev, znechutenie a smútok, ktoré im pomáhali vysporiadať sa s nástrahami všedných dní.

Animátori spolu s organizačným tímom, na čele ktorého bol direktor saleziánskej komunity v Žiline don Pavol Dzivý, pripravovali tábor už viac ako dva mesiace dopredu. Posledný deň tábora mohli ich prácu vidieť aj samotní rodičia detí. „Môžeme povedať, že i tento rok sa opäť spojili všetci ľudia s veľkým srdcom a spoločne pripravili pre deti prvý prázdninový týždeň naplnený radosťou a zážitkami,“ zhodnotili organizátori prímestského tábora.

Zdroj: domkazilina.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.