Žiačka saleziánskej odbornej školy zabodovala v celoslovenskej súťaži Junior Internet

(Žilina, 15. mája 2020) – Súťaž Junior Internet je určená žiakom základných a stredných škôl, ktorí sa aktívne zaujímajú o tvorbu webových stránok, programovanie aplikácií, digitálnu grafiku a dizajn, písanie textov či blogov a tvorbu webov zameraných na vzdelávanie. Tento rok sa z prihlásených 152 prác prebojovalo do finále súťaže 39 projektov, medzi ktorými postúpila aj žiačka zo SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline.

Tereza Hodásová sa do súťaže prihlásila so svojimi piatimi prácami vytvorenými počas štúdia 2. a 3. ročníka v odbore grafik digitálnych médií. Počas dvoch dní, 24. a 25. apríla, prezentovalo 48 žiakov základných a stredných škôl z celého Slovenska svoje online projekty prostredníctvom videokonferencie, z dôvodu bezpečnostných opatrení proti koronavírusu. Tereza Hodásová získala 3. miesto v kategórii JuniorDESIGN – starší žiaci.

Viac informácií o tohtoročnej súťaži Junior Internet a záznamy videokonferencií, nájdete aj na oficiálnych stránkach súťaže.

Zdroj: sjoroza.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.