SDM Domino má svoj klubový časopis

(Bratislava, 27. októbra 2020) – Saleziánsky mládežnícky futbalový klub Domino musel z dôvodu šíriaceho sa koronavírusu zrušiť tohtoročné otvorenie. Pre svojich priaznivcov však pripravil aspoň jednu náhradu – Časopis SDMD.

„Na Domine často premýšľame ako vysvetliť naše myšlienky a filozofiu rodičom. Pripravili sme rôzne videá, robíme ‚rodičká‘, ale chceli sme vytvoriť priestor, kde nebudeme odkázaní na stručné heslá a posolstvá, priestor, kde môžeme ísť viac do hĺbky, kde môžeme detailne vysvetliť náš prístup a z toho sa zrodila myšlienka klubového časopisu,“ povedal Samuel Karas, autor tohto projektu.

V prvom čísle nájdete rozhovor s predsedom klubu Radovanom Rumanovičom SDB, šéftréneri predstavia svoju víziu pri športovom napredovaní hráčov a s cennými radami sa podelí aj športový psychológ Adam Truhlář, ktorý sa vo svojej praxi zameriava na fungovanie mozgu vo vrcholovom športe a tiež na vytváranie optimálneho prostredia pre rozvoj detí.

Časopis vo formáte PDF si môžete stiahnuť TU.

Zdroj: www.sdmdomino.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.