Diár pre veriacu ženu 2021 bude inšpirovaný myšlienkami pápeža Františka

(Bratislava, 9. júla 2020) – Novovznikajúci diár z dielne Vydavateľstva DON BOSCO je voľným pokračovaním tohtoročného diára pre všetky veriace ženy od autoriek Miroslavy Kilianovej a Anny Berthotyovej.

Obsahuje nové inšpiratívne nápady, myšlienky na zamyslenie aj priestor na zapísanie vlastných postrehov a zhodnotenie mesiaca. Obohacujúce sú tiež citáty známych osobností, ktoré súvisia s témou jednotlivých mesiacov. Samozrejmosťou je prehľadný kalendár s vyznačenými cirkevnými sviatkami a s liturgickým čítaním na každý deň.

Prvý motivačný diár si získal srdcia mnohých veriacich žien a rovnakú ambíciu má aj v roku 2021. Tentoraz bude mať o čosi menší formát (125 x 176 mm), aby sa zmestil do každej kabelky, a v kvalitnej pevnej väzbe ponúkne až 224 strán.

Ak si záujemcovia objednajú diár do 31. júla, získajú ho za zvýhodnenú cenu 7,12 € (20 % zľava). Diár je možné predobjednať TU.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných kníh. Viac o vydavateľstve nájdete na www.donbosco.sk.

 

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.