„Don Bosco birthday party“ v novom Saleziánskom magazíne

(Bratislava, 15. júna 2015) – Rok 2015 sa v celej saleziánskej rodine nesie v duchu osláv dvojstého výročia narodenia dona Bosca. Oslavy tohto významného jubilea zakladateľa saleziánov prebiehajú po celom svete. Na Slovensku vyvrcholili 5. júna v trnavskom amfiteátri, kde sa v rámci Festivalu Lumen stretla slovenská saleziánska rodina na „Don Bosco birthday party“. Ako prebiehala narodeninová oslava? Zábery z večerného programu, výpovede organizátorov a dojmy divákov nájdete v Téme druhého júnového Saleziánskeho magazínu.

V reportážach sa pozrieme na to ako Miletičkári oslávili sviatok Panny Márie Pomocnice, ktorej je zasvätený miestny kostol a tiež ako vyzeral Deň farnosti na bratislavskej Trnávke.  

Katka Porubská patrí k najmladším členom tímu Domky, združenia saleziánskej mládeže. Je to nadšená psychologička, ktorá hľadá spôsoby, akými čo najviac uviesť preventívny systém dona Bosca do praxe. Pozývame vás pozrieť si jej svedectvo.

Premiéra už dnes o 18:05 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 20:20.

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.