Dubničania darovali donovi Boscovi nový dizajn webstránky

(Dubnica nad Váhom, 4. február 2016) – Webstránka je pre každé saleziánske stredisko dôležitým prostriedkom propagácie a zdrojom informácií. Saleziáni v Dubnici nad Váhom sa snažia držať krok s dobou, a preto sa rozhodli aktualizovať webstránku vytvorenú v roku 2009 a venovať ju ako dar donovi Boscovi k jeho sviatku.

Na novom dizajne pracoval dva mesiace vyše 30 členný tím. Medzi hlavné prednosti vynovenej stránky patrí príťažlivý vzhľad a funkcionalita. Dominantným prvkom je dynamický banner na domovskej stránke, ktorý informuje návštevníkov o zaujímavých aktualitách.

Hlavné menu ponúka základné informácie o celom saleziánskom diele s tromi hlavnými kategóriami: farnosť, mládež a spoločenstvá. Okrem toho v ňom nájdete kontakty na jednotlivé zodpovedné osoby a tiež možnosť podporiť saleziánske dielo v Dubnici (dve percentá pre mladých; dokončenie nového kostola) či vo svete (saleziánske misie).

Novinkou na webstránke je aj knižnica s kompletnou databázou kníh, archív Farských zvestí či oskenovaná Kronika akcií v Katolíckom dome.

Niektoré časti webstránky ešte čakajú na dokončenie, ale už teraz sa môžete tešiť napríklad na informácie o rehoľných a kňazských povolaniach z Dubnice. Nápady a návrhy na zlepšenie novej webstránky môžete poslať na saldub.dca@gmail.com.

 

 

Informoval: Peter Stellmach SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.