Informácia o priamom prenose z pohrebu saleziána dona Alojza Ondrejku v Bardejove

(Bardejov, 9. novembra 2021) – Rozlúčka so saleziánom donom Alojzom Ondrejkom (donom Luigim) sa vzhľadom na pandemické opatrenia uskutoční v Bazilike sv. Egídia v Bardejove (režim očkovaní 100 osôb). Následne pohrebný sprievod odprevadí zosnulého na cintorín pri kostole sv. Anny, kde bude pochovaný.

Pohreb bude v stredu 10. novembra 2021 o 13:30. Priamy prenos sv. omše a pohrebných obradov bude možné sledovať na saleziánskom youtube kanáli, na youtube bardejovských saleziánov a taktiež na facebookovej stránke saleziánov.

Vysielanie sa začne o 13:20 mikrodokumentom Non Admis (2009) z archívu TV LUX. Otec biskup Tomáš Galis bude o 13:30 celebrovať pohrebnú sv. omšu, kázať bude provinciál saleziánov don Peter Timko. Počas pohrebného sprievodu bude v programe príhovor, ktorý don Luigi predniesol počas oslavy 90. narodenín, scénka don Luigiho s malými deťmi a fotoprezentácia z 23 rokov jeho pôsobenia v Bardejove. Približne o 15:15 pokračuje priamy prenos z cintorína pri kostole sv. Anny v Bardejove.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.