Júnová relácia Viera do vrecka ponúka pohľad na modlitbu vo vzťahu

(Bratislava, 13. júna 2017) – Prečo je modlitba vo vzťahu dôležitá? Ako zladiť spoločnú modlitbu muža a ženy? Čo s modlitbou v rodine? Aj na tieto otázky odpovedá aktuálna časť saleziánskej relácie Viera do vrecka inšpirovaná edíciou brožúrok Viera do vrecka vydavateľstva Don Bosco.

Pozvanie porozprávať o svojom modlitbovom živote vo dvojici prijali tri rôzne manželské páry, medzi nimi saleziáni spolupracovníci. Počas 13 minút nám prezradia ako začínali so spoločnou modlitbou, akými úskaliami prešli a aké ovocie im modlitba prináša.   

Svoje rady a postrehy ponúknu aj kňazi jezuita Vlastimil Dufka SJ a Pavol Hudák, rektor Domu Anky Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom.

Ďalšie relácie nájdete na saleziánskom Youtube kanáli a viac o tejto téme v krátkej brožúrke s názvom S modlitbou vo vzťahu z vydavateľstva Don Bosco.

 

 

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.