Káva ako nová forma šírenia evanjeliových hodnôt

(27. novembra 2012) – Na slovenský trh prichádza kolekcia kávy Santi & Beati (Svätí a Blahoslavení). Ide o lahodnú kávu vyrobenú zo starostlivo vybraných kávových zŕn z celého sveta. Ako prvá prichádza zmes zŕn z Kolumbie, Mexika, Salvádoru, Nikaraguy a Indie. 

2012_11_27_kava.jpg

Značka Santi & Beati prichádza s novou formou evanjelizácie. Na každom balení kávy nájdete podobizne svätých a blahoslavených, ako aj ich krátke životopisy, patronáty a myšlienky. V káve Santi & Beati sa spája zážitok z lahodnej chuti a nová forma šírenia evanjeliových hodnôt. Kolekcia kávy sa tak stáva praktickým darčekom s hodnotnou myšlienkou.

Káva je obľúbeným nápojom, s ktorým sa spája množstvo rituálov. V dnešnom rýchlom svete zabúdame na skutočné hodnoty, na ľudí, ktorí žili medzi nami, svojím príkladom inšpirovali mnohých a spomienka na nich  môže byť spojená s vychutnávaním dobrej kávy v práci, s priateľmi či v kruhu rodiny. 

Značka Santi & Beati ponúkla partnerstvo vydavateľstvu Don Bosco vo forme výhradnej distribúcie. V súčasnosti môžete nájsť na stránke Vydavateľstva Don Bosco ponuku kolekcie kávy s prvými 20 obľúbenými svätými a blahoslavenými. Takto sa môžete dozvedieť niečo o Jánovi Boscovi, Pátrovi Piovi, Jánovi Pavlovi II., Krištofovi, Márii Magdaléne, Ignácovi z Loyoly, Kataríne Sienskej, Edite Steinovej, Filipovi Nerim, Matke Tereze, Terézii z Lisieux, Faustíne Kowalskej, Michalovi archanjelovi, Františkovi z Assisi, Júdovi Tadeášovi, Rite z Cascie, Augustínovi, Antonovi Paduánskom, Gianne Berettovej-Mollovej, Františkovi Saleskom.

Kávu je možné kúpiť v internetovom kníhkupectve www.donbosco.sk , v predajniach vydavateľstva Don Bosco, ako aj v ostatných kresťanských kníhkupectvách.

Kúpou 250g kávy v cene 4,95 EUR si môžete spríjemniť spoznávanie svätých alebo túto kávu ponúknuť ako darček svojim najbližším. V ponuke je mletá aj zrnková káva.

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.