Kniha DUŠA KRISTOVA pomáha odkryť bohatstvo modlitby a prehĺbiť život s Ježišom

(Bratislava, 26. marca 2020) – Vydavateľstvo DON BOSCO naďalej pripravuje hodnotné knižky a ponúka ich prostredníctvom svojho e-shopu www.donbosco.sk. V týchto dňoch prichádza s aktuálnou knižnou novinkou od Alda Martina DUŠA KRISTOVA, ktorá je sprievodným slovom k obľúbenej modlitbe.

Krásna nadčasová modlitba vychádza zo stredovekej kresťanskej tradície a najčastejšie sa ju modlíme po svätom prijímaní. Osvecuje totiž výnimočný okamih osobného poďakovania po prijatí eucharistického Krista a v tejto vzácnej chvíli ponúka vhodné slová, ktoré majú silný citový náboj a teologickú hĺbku. Táto kniha pomôže odkryť bohatstvo modlitby Duša Kristova a vďaka nej prehĺbiť osobné priateľstvo s Ježišom.

Knihu si môžete objednať v internetovom obchode Vydavateľstva DON BOSCO. Objednávky vybavujeme priebežne. V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnych číslach 0903 962 029, 0911 780 296 alebo e-mailom na objednavky@donbosco.sk.

Peter Novák,Vydavateľstvo DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.