Kurz 7 návykov skutočne efektívnych ľudí je späť

(Bratislava, 9. decembra 2022) – Po dvojročnej prestávke prichádza Domka opäť s ponukou kurzu 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ – pre mladých a saleziánsku rodinu. Vzdelávací program vychádza z rovnomennej knihy Stephena R. Coveyho.

„Dôležitou časťou kurzu bolo aj zamyslenie sa nad rolami v našom živote. Kým som, spoznanie seba samého, aké mám ciele a teda úvaha nad svojim vlastným poslaním. Som obeťou tohto sveta alebo som tvorcom svojho poslania?“ hovorí bývalý účastník.

Školenie je určené pre uchádzačov (od 21 rokov), ktorí majú líderské predpoklady, skúsenosť s priamym vedením a sprevádzaním ľudí a sú ochotní učiť sa novým veciam. Kurzom budú sprevádzať salezián Andrej Kňaze a Lýdia Ondrejkovová.

Prihlásiť sa je možné do 15.12.2022. Viac informácií nájdete TU.

Zdroj: domka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.