Medzinárodný deň detí oslávili Dubničania rozprávkami

(Dubnica nad Váhom, 5. júna 2019) – Viac ako stovka detí zaplnila v nedeľu 2. júna trávnatý priestor za Kostolom sv. Jána Bosca v Dubnici nad Váhom, aby spoločne oslávila svoj sviatok. Program pre nich prichystali saleziáni, saleziánky a animátori, ktorí sa pre tento rok rozhodli zmeniť už tradičnú lokalitu sídliska „Účko“ a poobedie zasadili do tematiky rozprávok.

Počas dvoch hodín mohli malí aj väčší oslávenci u rôznych rozprávkových postavičiek získavať za splnené úlohy pečiatky. Pokiaľ sa im podarilo splniť aspoň desať úloh, pomohli tak Jankovi a Marienke postaviť časť strechy, ktorú zjedli. Za svoju snahu získali sladkú odmenu.

Pre tých, ktorí práve nesúťažili u Červenej Čiapočky, Pata a Mata, Snehulienky či Aladina a Šmolkov boli pripravené okrem maľovania na tvár aj nafukovacie atrakcie.

„Akcia sa veľmi pekne podarila. Deti s rodičmi sa perfektne zapájali, aj účasť bola veľmi hojná. Počasie nám naozaj prialo, a nakoniec nás i trošku schladila menšia prehánka. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili do krásneho priebehu podujatia,“ zhodnotila animátorka Andrea Pilná.

Zdroj: saldub.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.