Nové Don Bosco dnes s plagátom Hesla na rok 2016

(Bratislava, 19. januára 2016) – Po prežití jubilejného roku osláv dvestoročnice dona Bosca, hlavný predstavený saleziánov don Ángel Fernández Artime hovorí a zároveň povzbudzuje: Snívam o saleziánskej rodine, ktorú budú tvoriť šťastní muži a ženy. Viac o jeho sne o saleziánskej rodine sa dozviete v novom čísle časopisu Don Bosco dnes na január/február.

Čo ponúkajú miestnym ľuďom manželská dvojica Jarkovských, ktorí už po štvrtýkrát darovali svoj čas a seba samých do služby v saleziánskych misijných dielach na ďalekej Sibíri? Dočítate sa v rubrike dobrovoľníci.

"S Ježišom zažime spolu dobrodružstvo ducha" je nové heslo hlavného predstaveného saleziánov pre celú saleziánsku rodinu na rok 2016. Jeho stručné predstavenie a plagát nájdete uprostred časopisu.

Misia saleziánok v Baku už nie je len snom. Ako sa začal jej príbeh a ako pokračuje sa dozviete v článku sestry Moniky Skalovej v tradičnej rubrike – saleziánky.

Nenechajte si ujsť časopis Don Bosco dnes zadarmo a kontaktujte nás na emailovej adrese dbd@donbosco.sk.

mk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.