Nové priestory pre materskú školu pri ZŠ s MŠ bl. Zefyrína

(Bardejov – Poštárka, 28. marca 2014) Základná škola s materskou školou bl. Zefyrína v Bardejove získala nový vzhľad. Exteriér aj interiér Základnej školy s materskou školou bl. Zefyrína postupne naberá svoje kontúry. Niektoré časti budovy sa zrenovovali, no väčšia časť stavby je novopostavená. Postupne sa zariaďujú jednotlivé miestnosti alebo podľa potreby sa menia za priestorovo vyhovujúcejšie.

Pri príležitosti sviatku sv. Jozefa boli otvorené nové priestory triedy materskej školy. Učiteľky spolu s deťmi si ich mohli prvýkrát vychutnať počas vyučovania, hrových činností či relaxácie. V dopoludňajších hodinách svetlejšiu, priestrannejšiu herňu a popoludní zas útulnú spálňu.

Okrem slov či osobného príkladu, deti vychováva aj prostredie, v ktorom trávia svoj čas. Tieto nové priestory spolu s pedagogickým a ľudský prístupom učiteľov určite k tomu prispejú.

Informoval Peter Hasidlo SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.