Nový Saleziánsky magazín informuje aj o Hesle hlavného predstaveného

(Bratislava, 28. januára 2014) – Nové vydanie Saleziánskeho magazínu si môžete už dnes pozrieť na našom Youtube kanáli, premiérovo ho uvedie televízia Lux zajtra, 29. januára o 20:50 a televízia Noe 3. februára o 18:00.

V relácii sa od saleziána Petra Ondreja dozviete viac o histórii Hesla hlavného predstaveného, provinciálny vikár Jozef Ižold SDB bude hovoriť konkrétne o Hesle na tento rok. V reportážach nebude chýbať nové centrum pre rodiny Family Garden so svojím prvým podujatím, ani správa z Dní saleziánskej spirituality, ktoré sa nedávno konali v Ríme za účasti viacerých členov slovenskej saleziánskej rodiny.

Nezabudli sme ani na krátke správy z domova i zo zahraničia. V rubrike spiritualita sme sa so saleziánom Františkom Kubovičom pozreli na svätých saleziánskej rodiny, ktorých sviatky slávime v januári.

Prajeme Vám príjemné sledovanie!

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.