Pôst podľa dona Bosca vo februárovom Saleziánskom magazíne

(Bratislava, 22. februára 2016) – Aký pôst odporúčal don Bosco svojim chlapcom a ako ho prežíval on sám sa dozviete v Téme druhého februárového Saleziánskeho magazínu. Do jeho čias sa vrátime spolu so saleziánkou Adrianou Sárköziovou a saleziánom donom Pavlom Grachom.

V reportáži sa pozrieme na otvorenie verejnej zbierky Tehlička, ktorej výnos tento rok poputuje na pomoc mladým v Sýrii. V krátkych správach sa dozviete viac o ceste hlavného predstaveného saleziánov do Afriky a predstavíme vám virtuálny projekt mladých Forty for you.

O svoje svedectvo sa s nami tentokrát podelí salezián koadjútor Igor Pecha, ktorý momentálne pôsobí ako zástupca riaditeľa pre praktické vyučovanie na Strednej odbornej škole sv. Jozefa Robotníka v Žiline.

Premiéra už dnes o 18:10 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 21:05.

 

 

mk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.