Povzbuďme sa v adventnom čase. Vydavateľstvo DON BOSCO ponúka výber knižných titulov

(Bratislava, 13. decembra 2021) – Vo Vydavateľstve DON BOSCO sme pre vás pripravili v tomto adventnom, a možno aj náročnejšom období, výber hodnotných knižných titulov, ktorými by sme radi priniesli povzbudenie a potešenie nielen čitateľom, ale aj tým, ktorí hľadajú inšpiráciu pri výbere darčeka pre svojich blízkych.

Výber kníh nájdete na eshope nášho vydavateľstva.

Z ponuky chceme upozorniť na niekoľko titulov – naše tipy pre vás:• Uzdravenie srdca – Cesta k uzdraveniu srdca vedie do vlastného vnútra• Byť doma sám v sebe – pozvanie nájsť pravý pokoj a naplnenie• Žiarivá temnota noci – duchovná autobiografia ateistky, ktorá konvertovala na katolícku vieru• Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi – skutočný príbeh o hľadaní a nachádzaní zmyslu života

Prajeme Vám požehnaný advent.

Tím Vydavateľstva DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.