Pozvánka na Dni spirituality saleziánskej rodiny 2022 online formou

(Bratislava, 11. januára 2022) – V dňoch 13. – 16. januára 2022 sa uskutočnia tradičné Dni spirituality saleziánskej rodiny v dvoch formách. Prezenčnou formou na Valdoccu (asi do 200 účastníkov z celého sveta) a v online forme, po regiónoch. Pripravili sme aj možnosť účasti formou online pre saleziánsku rodinu na Slovensku i v Čechách.

Preto vás srdečne pozývame na:

Sledovanie hlavného programu s prekladom do slovenčiny (nie je potrebné prihlasovať sa, otvoríte si youtube a do vyhľadávania zadáte saleziani.sk):

Priamy prenos vo štvrtok, piatok a sobotu (13., 14. a 15. januára) v čase od 13:00 – 15:00 a v nedeľu 16. januára prenos sv. omše od 12:00 – 13:30. Záznam zostáva trvalo k dispozícii, dá sa pozrieť aj večer či v iných dňoch.

Sledovanie cca 20 minútového „špeciálu“ vo štvrtok a v piatok o 19:00 na tom istom kanáli saleziani.sk.

  – vo štvrtok si vypočujeme vybrané slovenské a české reakcie na heslo a komentár  – v piatok prostredníctvom J. Ihnáta (sdb.cz) spoznáme hlbšie sv. Františka Saleského

Online stretnutie saleziánskej rodiny CZ-SK v sobotu 15. januára 2022 od 19:00 – 21:00 (je potrebné vyplniť prihlasovací formulár čím skôr):

Online stretnutie sa uskutoční na platforme Zoom. Prihlásení účastníci dostanú prístup mailom pred stretnutím. Na online stretnutí budú istý čas aj miešané 10 členné diskusné skupiny. Podrobnejšie info dostanú prihlásení účastníci mailom.

Informoval: Pavol Grach SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.