Prihlás sa na ročnú misiu a staň sa saleziánskym misijným dobrovoľníkom

(Bratislava, 17. júna 2022) – Mnoho detí a mladých žije na ulici. Nemajú domov, možnosť chodiť do školy, nepoznajú pocit bezpečia. Sú chudobní, lebo nemajú nikoho, kto by im venoval svoj láskavý pohľad, svoju pozornosť.

Máš v srdci túžbu darovať sa v službe chudobným? Nevieš ako na to? Ak si pripravený vyjsť zo svojho sveta, spoznať novú kultúru a obetovať rok života mladým v núdzi, máme riešenie. Saleziánske misijné DOBROvoľníctvo ťa pozýva k mladým ľuďom, ktorí nepotrebujú nič viac ako tvoj čas, záujem a tvoju radosť. Vydaj sa s nami na DOBROdružnú cestu, na ktorej dostaneš viac ako daruješ.

Zisti aké sú podmienky a vyplň prihlasovací formulár, a to najneskôr do 20. septembra 2022. Prvé prípravné stretnutie sa uskutoční v termíne 23. – 25. septembra 2022. Tešíme sa na teba! A ak chceš vedieť, ako to na takej misii vyzerá, sleduj naše sociálne siete alebo si prečítaj blogy dobrovoľníkov.

Zdroj: savio.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.