Projekt GPS otvára druhú časť kurzu online

(Bratislava, 19. januára 2021) – GPS tím pozýva na ďalší kurz o rozlišovaní a prehĺbení cesty povolania pre dievčatá od 17 rokov, ktorý funguje na Slovensku úspešne už niekoľko rokov. Kvôli pandemickej situácii bude prebiehať online formou.

Cieľom kurzov je spoločne vytvoriť priestor pre účinnejšie načúvanie svojmu srdcu, a tak napomôcť ceste rozlišovania a sprevádzania akéhokoľvek povolania. Chceme posilniť všetky rozmery, ktoré hýbu mladou ženou a venovať sa rôznym témam. Tentokrát bude kurz venovaný témam o Panne Márii, vlastnej identite a sebaprijatiu.

Kurz sa bude konať v termíne 12. – 13.2.2021 online. Prihlásiť sa je potrebné do 31.1.2021 cez online formulár. Všetky informácie nájdete na facebooku GPS. S akýmikoľvek otázkami o kurze a prihlasovaní sa môžete obrátiť na mail gps.fma@gmail.com.

Informoval: tím GPS

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.