Saleziánsky magazín aj o provinciálnej kapitule

(Bratislava, 2. mája 2016) – Každé tri roky sa saleziáni stretávajú na provinciálnej kapitule, aby prerokovali zásadné otázky v smerovaní provincie. Ako niekoľko posledných kapitúl aj táto prebehla v dvoch fázach. O ktorých témach rokovali saleziáni v Čičmanoch a čo iné okrem toho stihli sa dozviete v Téme prvého májového Saleziánskeho magazínu.

Mladí zo saleziánskeho strediska na Troch hôrkach v Košiciach pripravili divadelné predstavenie Nádenník, v ktorom umeleckým spôsobom prerozprávali evanjeliový príbeh o Božom milosrdenstve. Viac o tomto projekte sa dozviete v reportáži.

V rubrike Svedectvo privítame saleziána Roba Flamíka, autora hudobného CD Žalmy a Žalmy II., ktorý aktuálne pôsobí v Partizánskom.

Premiéra už dnes o 18:15 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 21:05.


 

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.