Slávnostnou svätou omšou v Šaštíne odštartujeme spoločnú prípravu na storočnicu

(Šaštín, 7. septembra 2022) – Svätej omši v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne bude vo štvrtok 8. septembra o 15:00 predsedať provinciál saleziánov na Slovensku don Peter Timko.

„Drahí saleziáni, drahí mladí, drahá saleziánska rodina, chcem vás všetkých pozvať, aby sme spoločne vstúpili do druhej etapy prípravy na storočnicu príchodu saleziánov na Slovensko. Začneme teda slávnostnou svätou omšou, ktorá bude už adresovaná širšej kategórii ľudí, a to sú mladí, saleziánska rodina, saleziáni. Chceme spoločne rozvíjať tému Božieho sna, ktorý poznačil život dona Bosca, ale aj mnohých biblických postáv,“ pozýva provinciál.

Sv. omša bude vysielaná naživo na youtubovom kanáli baziliky s názvom Štúdio 7BOLESTNÁ, na youtubovom kanáli Saleziáni, ako aj na facebookovej stránke saleziani.sk.

 

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.