Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí

(Slovensko, 13. novembra) - ...o to zvlášť do našich saleziánskych/domkárskych stredísk. A dobrí ľudia robia dobré veci. Jednou z nich je aj zbierka Hodiny deťom, vďaka ktorej sa finančne podporujú organizácie pracujúce s deťmi a mladými ľuďmi – a teda aj Domka. V týchto dňoch prebieha kampaň na podporu zbierky Hodina deťom. Zbierka prebieha celý rok a darcovia môžu prispieť trvalým príkazom na stránke: www.nds.sk/podporte-nas-online

2012_11_16_hodina_detom11.jpg


Domka aj tento rok vytvorila s Nadáciou pre deti Slovenska spoluprácu pre verejnú zbierku Uličnica, do ktorej sa zapojilo viacero našich stredísk. Dobrovoľníci pôjdu dňa 16. novembra do ulíc svojich miest, kde budú vykonávať verejnú zbierku na podporu Hodiny deťom, a tak prispejú k robeniu dobra.

Preto neváhajte ani vy robiť dobro a zdieľajte hodnoty Nadácie pre deti Slovenska:
Každé dieťa musí mať:
•    človeka, ktorý ho miluje
•    pocit istoty, zázemie rodiny a priateľov
•    možnosť získavať zdravé sebavedomie
•    pozitívny vzor
•    príležitosť rozvíjať svoje schopnosti

201211_hodina-detom33.jpg


Kontakt:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Veronika Dolná

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.