Prichádza tretí ročník edície Viera do vrecka

(16. novembra 2012) - Každý mesiac dôležitá téma, ktorá rezonuje v spoločnosti alebo v ktorej majú veriaci mnohé otázky. Každý mesiac odpoveď pre každého veriaceho človeka. Každý mesiac viac ako 40 strán v praktickom vreckovom vydaní len za 1€. Toto všetko prináša nový, už tretí ročník edície Viera do vrecka. Knižky vychádzajú v náklade 12 tisíc kusov mesačne.

2012_11_16_viera.jpg


V minulých dvoch rokoch edícia z produkcie vydavateľstva Don Bosco ponúkla viac ako 24 tém, ktoré hlboko zaujali mnohých jej čitateľov. Medzi témy, ktoré zaznamenali veľa ohlasov verejnosti a čitateľov patrili napr. umelé oplodnenie; rozvedení katolíci; kresťan a voľby; tresty vo výchove; Boh za dverami manželskej spálne; peniaze v rukách kresťana; mágia, horoskopy, veštenie, povery; Cyril a Metod. 
 
Na rok 2013  vydavateľstvo Don Bosco pripravuje tieto témy: 
• V Boha verím, Cirkev nepotrebujem. 
• Svätosť v každodennom živote. 
• Svätá omša – ako prežívať jej jednotlivé časti. 
• Etapy viery a ako sa prejavujú. 
• Rodinné rituály počas liturgického roku. 
• Odluka Cirkvi od štátu. 
• Žijeme spolu, ale nie sme zosobášení… 
• Tajomné udalosti zo života Panny Márie. 
• Nebo, peklo, očistec. Čo nás čaká po smrti? 
• Nevera, klamstvo, zrada. Vieme odpúšťať? 
• Kresťanský pohľad na telo, čistotu a sexualitu. 
• Čo znamenajú sny pre náš duchovný život?

Ak máte záujem o edíciu Viera do vrecka, môžete si ju objednať alebo predplatiť: poštou na adrese Vydavateľstvo Don Bosco, Miletičova 7, 821 08 Bratislava, telefonicky na čísle 02/555 722 26, e-mailom na adrese  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo prostredníctvom internetového kníhkupectva www.donbosco.sk. Edícia Viera do vrecka ponúka v roku 2013 aj praktický zakladač pre jednotlivé príručky. V prípade otázok, predplatiteľských výhod pri produktoch z vydavateľstva Don Bosco nás môžete kontaktovať na adrese:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo telefonicky na čísle: 02/555 72 226.
Každý mesiac sa s príručkou Viera do vrecka môžete stretnúť aj prostredníctvom rozhlasovej relácie s rovnomerným názvom na vlnách Rádia Lumen. Rádio je partnerom vydavateľstva a ponúka doplnenie témy vďaka zaujímavým hosťom v relácii Viera do vrecka. 

Aké výhody získate ako predplatiteľ?
Nemusíte nikam chodiť, v cene predplatného je už aj poštovné.
Knižky dostanete ako prví, až potom budú distribuované do predajnej siete.
Ušetríte až 6,50 € oproti nákupu v predajnej sieti.
Získavate zľavu 12 % na každý nákup na www.donbosco.sk.
Mimoriadne zľavy až 20 % na produkty vydavateľstva Don Bosco.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.