Saleziáni dona Bosca a pavlíni pozývajú na online Púť zaľúbených

(Šaštín, 19. februára 2021) – V sobotu, 20. februára 2021, sa mladí budú môcť zúčastniť prostredníctvom youtube kanála Baziliky na Púti zaľúbených. Vysielať ju budú z improvizovaného štúdia v šaštínskom kláštore. Online ročník púte je voľne dostupný a sledovateľný aj bez registrácie.

Miestnosť, ktorú účastníci minulých ročníkov poznali ako čajovňu, sa premení na nepoznanie. Svoje miesto tam bude mať moderátorská obývačka, kde sa moderátor Miro postupne stretne s Jurajom Vittekom (farnosť Sv. Rodiny, Bratislava), s mladými manželmi Lydkou a Jožkom, s psychologičkou Denisou Zlevskou a jej manželom Miroslavom. O hudobné predely sa postará speváčka Monika Ližbetin. V čajovni nebude chýbať barový pult pre rozhovory a občerstvenie, tiež pracovné stoly asistentov, ktorí budú s mladými komunikovať online a spracovávať ich otázky a podnety.

Počas obeda budú mať zaľúbení doma šancu prakticky vyskúšať svoju spoluprácu v kuchyni a zároveň sa zapojiť do súťaže o najlepší zaľúbení obed. Medzi vrcholy púte patrí streamovaná svätá omša, ktorú bude v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie celebrovať biskup Jozef Haľko. Počas nej si chodiaci obnovia predsavzatie žiť čisto a manželia svoj manželský sľub. Program ukončí adorácia z Baziliky.

Viac o Púti zaľúbených sa dozviete na zalubeni.sk alebo na facebooku.

Informoval: organizačný tím PZ

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.