Staň sa dobrovoľníkom na návšteve Svätého Otca Františka v Košiciach

(Košice, 4. augusta 2021) – Svätý Otec František navštívi Košice v utorok, 14.9.2021, no pomoc dobrovoľníkov bude potrebná aj niekoľko dní pred samotnou návštevou. Minimálny vek dobrovoľníka je 18 rokov a podmienkou je plná zaočkovanosť. Prihlásiť sa je možné cez elektronický formulár.

Povinné informačné stretnutie dobrovoľníkov bude v pondelok, 13.9.2021, dopoludnia. Na stretnutí budú všetci dobrovoľníci akreditovaní pre určenú službu, dostanú presné inštrukcie a pokyny. Tí, ktorí potrebujú ubytovanie, budú umiestnení v košických školách (spacák, karimatka).

Detailnejšie informácie poskytnú koordinátori na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na mobilnom čísle 0948 246 033 (v pracovných dňoch medzi 9.00 - 16.00 hod.).

Zdroj: www.navstevapapeza.sk/sk/dobrovolnik

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.