Počas prímestského tábora sa v Žiline vylodili piráti

(Žilina, 21. júla 2022) – Začiatkom prázdnin sa steny žilinského oratka prvýkrát otriasli príbojom vĺn Karibského mora a krikom viac ako 80 malých pirátov. Na odvážnych moreplavcov, rozdelených do skupiniek podľa farieb, čakali neľahké úlohy a záverečný súboj so strašným kapitánom Barbossom.

Stanoviská, mestská hra, stávkovačka či naháňačka tvorili prekážky na ich ceste za zázračným medailónom, ktorého zničenie by znamenalo Barbossovu definitívnu porážku. Popri pestrej ponuke hier a zábavných aktivít mali účastníci prímestského letného tábora možnosť rozvíjať sa duševne aj duchovne, budovať vzťahy medzi sebou a naučiť sa spolupracovať v skupine.

Hoci počasie bolo ešte neľútostnejšie ako nepriateľskí piráti a takmer ich pripravilo o príjemné hodiny na trenčianskom kúpalisku. Slnko napokon zvíťazilo nad dažďovými mrakmi a mohli si spokojne užiť osviežujúcu vodu a rovnako aj záverečné vyhodnotenie, spolu s oslavou víťazov a pohostením v skupinkách. Plavba malých pirátov, so známymi do neznáma, nemohla dopadnúť lepšie!

Zdroj: domkazilina.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.