Výnimočná ponuka kníh na pôstny čas so zľavou 40 %

(Bratislava, 13. marca 2023) – Saleziánske Vydavateľstvo DON BOSCO pre vás pripravilo výnimočnú ponuku – dva balíky citlivo vybraných titulov vhodných na pôstny čas so zľavou 40 %. Každý balík obsahuje novinku z edície PO KVAPKÁCH, z edície DO KRESLA a stálicu – knižku, ktorá mala silný ohlas u čitateľov.
Výnimočná ponuka platí od 22. februára do 8. apríla 2023.

Balík 1 obsahuje tieto tituly:

Sally Readová: Žiarivá temnota noci
V roku 2010 bola neotrasiteľná ateistka Sally Readová označená za jednu z najlepších mladých spisovateliek britskej básnickej scény. Ako feministka s hlbokým protikatolíckym cítením začala písať knihu o ženskej sexualite. Počas zbierania materiálu sa rozprávala aj s istým katolíckym kňazom. A tento rozhovor ju priviedol k dramatickému duchovnému pátraniu, ktoré sa skončilo priamo vo Vatikáne, kde bola prijatá do Katolíckej cirkvi.

Anselm Grün: Žasnime – Objavme zázraky v každodennom živote
Naše šťastie sa živí žasnutím. Táto cesta je celkom jednoduchá, a predsa nesmierne obohacuje. Nech totiž robíme čokoľvek, či už jazdíme autom, čítame noviny, raňajkujeme, kosíme trávnik, alebo žehlíme, záleží na nás, ako k tomu pristupujeme.

Larry Richards: Odovzdaný – Ako sa odovzdávať Bohu a jeho vôli
Talentovaný kazateľ a strhujúci rečník, jezuitský kňaz Larry Richards načrtáva konkrétne kroky, ktoré máme urobiť, aby sme dosiahli vnútorný pokoj. Vyžaduje si to pripraviť plán pre život v súlade s Božou vôľou.

Balík 2 obsahuje tieto tituly:

Giuseppe Pino Fussaro: Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi
Pôsobivé svedectvo o kľukatej životnej púti úspešného norimberského gastronóma a modela Pina Fussara. Ako medzi dramatickými vzostupmi a pádmi našiel zmysel života? Príbeh je doplnený množstvom autentických fotografií.

Zacharias Heyes: Byť doma sám v sebe
Benediktínsky mních Zacharias Heyes poukazuje na spôsoby, ako môže človek, vystavený dynamickým zmenám dnešných čias, nájsť svoj domov – v sebe a v Bohu. Čitateľovi dáva podnety a pozýva ho, aby každý deň pomocou praktických cvičení preberal zodpovednosť za svoju dušu a staral sa o ňu.

Sam Eldredge a John Eldredge: Zabíjanie levov
Táto kniha sa zrodila zo série telefonátov medzi mladým spisovateľom Samom Eldredgeom a jeho otcom, autorom bestsellerov Johnom Eldredgeom. Nie je však len o otcovských radách. Je pozvaním na cestu stať sa synom, ktorý prijíma otcovstvo, alebo otcom, ktorý sa učí, čo treba synovi povedať.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných a hodnotných kníh. Knihy si môžete objednať cez náš e-shop www.donbosco.sk, s výberom aj objednávkou vám radi pomôžeme na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a tiež telefonicky na číslach 0903/962 029 a 0911/175 725.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.