Aj koniec prázdnin môže byť radostný. Saleziáni pozývajú chlapcov na dve podujatia

(Vajnory, Levoča, 24. augusta 2023) – Všetci miništranti sú pozvaní dať „bodku“ za prázdninami a vyprosiť si požehnanie do nového školské roka. Miništrantská bodka za prázdninami vo Vajnoroch, rodisku bl. Titusa Zemana, sa uskutoční už piatykrát.

V sobotu 2. septembra si chlapci vypočujú katechézu, budú môcť pristúpiť k sviatosti zmierenia aj sláviť svätú omšu. Poobede môžu pokoriť rekordy v „olympiáde“ v netradičných disciplínach a zapísať sa tak do Titusovej knihy rekordov. Zaregistrovať sa môžete TU.

Aj tento rok sa posledný prázdninový deň zídu chlapci zo saleziánskych stredísk z celého Slovenska. Témou tohtoročnej Bodky na Mariánskej hore v Levoči bude výrok sv. Pavla „Už nežijem ja, ale vo mne žije Kristus“. Nebude chýbať tradičná súťaž scénok Grammy Bodkár, workshopy, priestor na sviatosť zmierenia, svätá omša či spomienková spoločná fotografia.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.