Témou nového Saleziánskeho magazínu je formácia animátorov

(Bratislava, 27. marca 2014) – Prinášame Vám druhé marcové vydanie relácie Saleziánsky magazín. V hlavnej téme privítame podpredsedu Domky a radcu pre pastoráciu mládeže, saleziána Pavla Degra a direktora komunity na Miletičovej saleziána Františka Kuboviča, ktorí nám viac prezradia o formácii animátorov v saleziánskych strediskách.

S kamerou sme zašli na stretnutie dobrovoľníkov, ktorí sa budú starať o priebeh medzinárodných saleziánskych hier PGSi, ktoré sa tento rok budú konať v Bratislave a nenechali sme si ujsť ani predstavenie Podpaľač v podaní mladých hercov z Humenného.V rubrike spiritualita sa od saleziána Jána Holubčíka dozvieme viac o vzťahu saleziánov k svätému Jozefovi.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.