Titus Zeman – MUŽ HRANÍC v novej časti relácie Viera do vrecka

(Bratislava, 25. septembra 2017) – V detstve takmer prekročil HRANICE SMRTI, pred ktorou ho zachránil príhovor Sedembolestnej Panny Márie.

Dvakrát ilegálne prešiel cez ŠTÁTNE HRANICE so skupinami  klerikov, aby im umožnil v čase komunizmu doštudovať a stať sa kňazmi.  Nechcel zájsť za HRANICE POSLUŠNOSTI, a preto si pýtal súhlas predstavených na tento riskantný plán.

Za HRANICE PSYCHICKÝCH A FYZICKÝCH SÍL siahol počas 58 výsluchov spojených s neľudským mučením, keď ho pri treťom pokuse chytili.

Počas 13 rokov väzenia musel radikálne prehodnotiť HRANICE PREDSTÁV o svojom vlastnom živote.

HRANICE BEZPEČNOSTI prekračoval v jáchymovskom väzení, kde vyše roka holými rukami triedil s väzňami rádioaktívnu uránovú rudu.

Po podmienečnom prepustení boli naďalej porušované jeho HRANICE OSOBNEJ SLOBODY.

Ani HRANICE SLOVENSKA nemohli zastaviť chýr o hrdinskej obete mučeníka za duchovné povolania z Vajnôr pri Bratislave.

&nbsp

Reláciu si môžete pozrieť na TV Noe 25. septembra o 18:10,  26. septembra o 17:05 na TV Lux a kedykoľvek na našom Youtube kanáli.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.