TYMIAN prichádza s pôstnou online súťažou pre miništrantov

(Veľký Biel, 28. februára 2022) – Spoločenstvo Tymian a Centrum miništrantskej spirituality Titusa Zemana pozývajú miništrantov od 10 do 25 rokov do pôstnej aktivity #PAMin2022. Počas 40 dní vyzve sedem osobností mladých prežívať určitú dobrodružnú aktivitu: konať dobré skutky, prekonávať svoje limity a spájať sa s Bohom v modlitbe.

Prvá výzva zaznie už na Popolcovú stredu 2. marca, a potom každú pôstnu nedeľu večer. Tí, ktorí sa zapoja a splnia podmienky, budú zaradení do losovania o zaujímavé ceny. Okrem týždenných odmien bude v hre aj hlavná cena – pobyt na celoslovenskom miništrantskom tábore Tymian. Pre ďalších dvoch je to víkendový pobyt v bratislavskej komunite saleziánov alebo iná hodnotná odmena.

Záujemcovia o aktivitu sa dozvedia viac na webovej stránke: bit.ly/pamin.

Za organizátorov vás do aktivity pozýva don Jozef Luscoň SDB.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.