Tymian pripravil pre miništrantov adventné online stretnutia

(Bratislava, 29. novembra 2021) – Spoločenstvo Tymian pozýva všetkých miništrantov a ich rodiny na krátke online modlitbové miništrantské stretnutia počas adventu.

„V rámci nich sa pomodlíme desiatok ruženca, vypočujeme si zaujímavý adventný príbeh a pripravíme sa tak lepšie na vianočné sviatky,“ prezradil salezián don Jozef Luscoň. Nebude chýbať súťažná kvízová otázka a možnosť niečo vyhrať.

Na stretnutie sa môžete pripojiť cez Google Meet v pondelky, štvrtky alebo nedele, vždy o 20:00 hod. Jednotlivými večermi budú miništrantov sprevádzať diakoni, bohoslovci a animátori.

Prvé online stretnutie bude v pondelok 29.11. o 20:00 hod. Stačí, ak kliknete na tento odkaz: https://meet.google.com/RBA-QETM-VVJ

Informácie nájdete aj na webovom portáli bit.ly/ministranti-sk.

Informoval: Jozef Luscoň SDB

      

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.