V Bratislave sa uskutoční ďalší ročník tanečnej súťaže pre mladých

(Bratislava, 20. septembra 2018) – Laura, združenie mladých opäť po roku pozýva na 8. ročník tanečnej súťaže TeenDance. Podujatie sa začne v piatok 5. októbra a bude pokračovať až do nedele 7. októbra. Mladí budú môcť v Bratislave predviesť svoje tanečné umenie, zúčastniť sa odborných workshopov a zažiť neopakovateľnú silu spoločenstva.

TeenDance je celoslovenská tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov (ZŠ – SŠ). Tím tvorí 5-10 ľudí v jednej tanečnej skupine.

Výnimočnosťou tohto ročníka bude možnosť súťažiť v troch kategóriách: SÓLO, DUO a SKUPINA. Kategórie sa budú hodnotiť osobitne, pričom je možné súťažiť vo viacerých naraz.

Téma je ľubovoľná, v duchu hesla: Ukáž, čo je v Tebe! „Každý z nás dostal dar od Pána a tento rok sme sa rozhodli nezväzovať našich účastníkov jednou témou, chceme aby rozvíjali svoju kreativitu a ukázali nám, v čom sú v tanci najlepší,“ vysvetľujú organizátori.

Prihlasovanie na súťaž prebieha prostredníctvom FORMULÁRA do 28.9.2018. Viac informácií nájdete na www.laura-mladez.sk a na facebooku.

Zdroj: www.laura-mladez.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.