V novom Saleziánskom magazíne si pripomenieme návštevu relikvií dona Bosca

(Bratislava, 22. apríla 2014) – Už prešiel rok od jednej z najvýznamnejších udalostí saleziánskej rodiny na Slovensku – Don Bosco bol medzi nami. V najnovšom Saleziánskom magazíne nechýbajú zábery z putovania relikvií po Slovensku, aj tie, ktoré ste ešte nemali možnosť vidieť i pohľady niektorých účastníkov púte. Možno sa dokonca uvidíte aj Vy!

V reportážach sa dozviete viac o Medzinárodných saleziánskych športových hrách, ktoré sa už o niekoľko dní začnú v Bratislave a môžete sa pozrieť na to, ako to vyzeralo na divadelnom predstavení pre birmovancov v žilinskom stredisku.

V rubrike Spiritualita salezián Andrej Kňaze hovorí o Veľkej noci v prvom oratóriu. Saleziánsky magazín si nenechajte ujsť v premiére na TV Lux 23. apríla o 20:50 a 28. apríla o 18:00 na TV Noe.

 

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.