Vianočný Saleziánsky magazín je na webe

(Bratislava, 21. decembra 2015) – V poslednom Saleziánskom magazíne v tomto kalendárnom roku bližšie predstavíme cirkevnú materskú školu Márie Mazzarellovej v Bratislave. Ako sa v tomto diele uplatňujú preventívny výchovný systém dona Bosca, nám v rubrike Téma prezradí riaditeľka materskej školy Mária Bučková a sestra Martina Škvareninová FMA.

Deväť mladých v Žiline absolvovalo tretí kurz Mediálnej školy s názvom Tvorím so zameraním na dizajn a grafiku. Čo nové sa naučili sa dozviete v reportáži.

Priestor, ktorý tradične patrí krátkym správam tentokrát vyplní vianočný pozdrav provinciála saleziánov na Slovensku dona Jozefa Ižolda a krátky zostrih z videa hlavného predstaveného saleziánov dona Ángela Fernándeza Artimeho k ukončeniu osláv dvojstého výročia dona Bosca.  

O svoje svedectvo sa podelí mladý salezián, ktorý momentálne pôsobí v Dubnici nad Váhom, don Peter Štellmach SDB.

 


 

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.