Všímajme si dobro, naozaj tu je. Vyšla decembrová brožúrka edície Viera do vrecka

(Bratislava, 16. decembra 2020) – Všímajme si dobro, naozaj tu je (Nenápadné, ale predsa mocné. Dobro premieňa.) – je názov decembrovej brožúrky z dielne edície Viera do vrecka, ktorej autorom je Marián Gavenda, katolícky kňaz a publicista.

„Buďte dobrí, ak môžete – takto sa volá film režiséra Luigiho Magniho o svätom Filipovi Nerim. Celým filmom sa nesie melódia a pieseň s rovnakými slovami a s dodatkom v refréne: ‚tutto il resto é vanitá‘ – ‚všetko ostatné je márnosť‘. Okrem konania dobra totiž naozaj nemá nič iné zmysel, všetko ostatné je márnosť. Táto samozrejmosť však v praxi nie je vôbec jednoduchá,“ píše autor.

V tejto brožúrke nájdete mnoho povzbudenia, ale aj výzvy a príležitosti pre konanie dobra. Bližšie info o brožúrke, ako aj možnosť objednať si ju, nájdete tu: http://www.donbosco.sk/tovar/vsimajme-si-dobro-naozaj-je-tu

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných kníh. Viac o nás na stránke www.donbosco.sk.

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.