Vyšlo detské DVD s príbehmi na námety saleziána Bruna Ferrera

(Bratislava, 17. mája 2019) – Animovaná séria Koraland je sedemdielny seriál, ktorý v sebe nesie evanjelizačné posolstvo a príklady prejavovania lásky v medziľudských vzťahoch. Do príbehov je zakomponovaný každodenný život korálok s Bohom. O réžiu a animáciu nového kresťanského animovaného seriálu sa postaral salezián spolupracovník Igor Barták.

Slovo Koraland je názov krajiny, kde korálky žijú. Hlavnými hrdinami sú členovia rodinky korálok, ktorú tvorí zásadový ocko Loio, rozvážna maminka Maty, malá a občas ľútostivá dcérka Mima, veselý syn Kori a nevlastná, ale veľmi praktická dcéra Alia. Spolu s korálkami deti spoznajú nielen ich minulosť, ale aj zážitky a problémy zo súčasnosti. Dozvedia sa, aké pravidlá sú v živote dôležité alebo akú radosť môže priniesť vernosť Bohu a svojim priateľom.

DVD Koraland si môžete zakúpiť na https://realfantasystudio.com/eshop/.Informácie a novinky môžete tiež sledovať na facebookovej stránke seriálu.

Zdroj: nebojtesa.tv

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.