Žiaci zo ZŠ s MŠ bl. Zefyrína v Bardejove darovali a boli obdarovaní

(Bardejov – Poštárka, 21. decembra 2013) – V saleziánskej Základnej škole s materskou školou bl. Zefyrína v Bardejove na Poštárke posledný deň pred prázdninami žiaci, učitelia a rodičia spoločne vytvárali a prežívali predvianočnú náladu, pokoj a radosť z prichádzajúcich sviatkov. Slávnostné dopoludnie sa začalo svätou omšou, ktorú celebroval riaditeľ školy don Peter Hasidlo spolu s don Petrom Vargom.

Po nej sa všetci presunuli do školskej telocvične, kde si školáci pripravili program pre svojich rodičov. Predstavili sa básničkami, scénkami, koledami, vinšovačkami, tancom, či vianočnou abecedou.

Vianoce sú o darovaní, preto po dare žiakov pre rodičov v podobe vianočného predstavenia, boli obdarované aj deti. Všetci školáci dostali krásne žlté čiapky s logom školy.

Informovala: Dana Šestáková

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.