Žilinskí saleziáni prichádzajú s Nedeľnou polhoďkou

(Žilina, 12. februára 2021) – Saleziánska komunita v Žiline sa po úspešnej online Don Bosco Show rozhodla pokračovať s ďalšou ponukou v mediálnom priestore. Prvú februárovú nedeľu spustili na youtube kanáli SDB Žilina pravidelnú reláciu Nedeľná polhoďka.

Každú nedeľu o 17:00 budú prinášať rozhovory s ľuďmi pôsobiacimi v žilinskom saleziánskom diele. Hosťom premiérovej časti bol riaditeľ SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline, ktorá si v tomto školskom roku pripomína 30. výročie svojho založenia, salezián koadjútor Igor Pecha.

V aktuálnej Nedeľnej polhoďke sa dozviete, ako vyzerá školský život počas pandémie a ako sa škole darí oslavovať aj v takomto obmedzenom režime. Riaditeľ Igor Pecha tiež prezradil, ako sa stal saleziánom koadjútorom, či bolo pre neho ľahké prijať úlohu riaditeľa a v čom si váži svojich saleziánskych predchodcov.

Zdroj: www.sjoroza.sk

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.