Životopisný román pre mladých o donovi Titusovi môže byť už čoskoro vo vašich rukách

(Bratislava, 30. júna 2017) – "Titus, ideš!" je názov novej knižky pre mladých, ktorá beletristickým štýlom približuje život dona Titusa Zemana. Autorom tejto i mnohých ďalších známych publikácií, ktoré nechýbajú vo vašich knižniciach, je don Jozef Luscoň. Približuje Titusa Zemana na 192 stranách skupine čitateľov, pre ktorú zatiaľ žiadna životopisná knižka o budúcom blahoslavenom nevyšla – mladým.

"Na epizódkach z Titusovho života sa rozvíjajú myšlienky na povolanie, ako dosiahnuť radosť zo života, ako žiť vieru tak, aby bola dobrodružstvom s Bohom, ako hľadať riešenie i vo veľmi ťažkých situáciách, ako zostať verný Bohu a budovať si v sebe Božie kráľovstvo, ktoré ani Zlý nemôže zničiť, ak sa žije život s Bohom," hovorí o knižke autor.

"Je to kniha pre tých, ktorí si chcú nájsť cestu k vnútornej slobode a ktorí chcú aj o ťažkých časoch počuť trochu veselo, s nadhľadom. Je veľmi optimistická, pretože vlastne hovorí, ako sa dá uniknúť z pazúrov smrti," uzatvára don Luscoň.

Publikáciu "Titus, ideš!" od Jozefa Luscoňa SDB, ktorá vyjde 12. júla, si už teraz môžete objednať cez eshop Vydavateľstva Don Bosco.

2017 06 30 kniha Lusko1

tl

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.