Aj ty môžeš priniesť trochu pokoja na Ukrajinu

(Bratislava, 3. decembra 2014) – Aj tento rok saleziáni ponúkajú mladým skúsenosť misijného dobrovoľníctva na Ukrajine. Ide o dva týždne prímestských táborov v Zakarpatskej oblasti. Táto oblasť susedí so Slovenskom a je bezpečná.Ak v sebe cítiš chuť darovať svoj čas a talenty deťom a mladým, ktorí to teraz zvlášť potrebujú, tak neváhaj a prihlás sa na prípravu vyplnením prihlasovacieho formulára – klikni TU.

Základné informácie:

Termín: 18.7.-1.8.2015Podmienky:• byť veriaci, vek od 18 do 30 rokov• skúsenosť práce s deťmi• chuť spolupracovať na dobrom diele pre deti a mládež• absolvovať raz mesačne prípravný víkend v Tatranskej Lomnici

Prihlásiť sa môžeš do 6.1.2015, vyplnením prihlasovacieho formuláraPrvé stretnutie: 16.-18.1.2015Bližšie informácie dostaneš po prihlásení.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.