Ako sa modliť „po saleziánsky“? Odpoveď nájdete v novom Don Bosco dnes

(Bratislava, 7. marca 2017) – V aktuálnom vydaní časopisu Don Bosco je hlavnou témou modlitba. Ako sa modliť "po saleziánsky"? Ako sa modlia mladí? Aj o odpovediach na tieto otázky píše autor článku don František Kubovič.

Priestor sme venovali aj novému Rodinnému centru mamy Margity, ktoré vzniká na Trnávke a prečítať si môžete aj rozhovor s autorkou nového životopisu dona Titusa Zemana, Lodovicou Mariou Zanet z Talianska.Nechýbajú ani články zo zahraničia, tentokrát z až z Papui – Novej Guinei a Južného Sudánu – aj tam pôsobia saleziáni.

V krátkosti v aktuálnom čísle spomíname aj na nedávno zosnulých saleziánov, dona Alojza Masného a dona Jožka Bližinského.

Nenechajte si ujsť časopis Don Bosco dnes, prečítajte si ho online alebo si ho objednajte zadarmo priamo do vašej poštovej schránky na donboscodnes@gmail.com .

2017 03 07 DBD

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.