Augustové vydanie príručky Viera do vrecka s témou Oplatí sa byť verný?

(Bratislava, 21. augusta 2018) – Vydavateľstvo Don Bosco vydalo v rámci obľúbenej edície Viera do vrecka augustovú brožúrku s názvom Oplatí sa byť verný? Vnímame vernosť ako zbytočné bremeno alebo ako vzácnu cestu slobody?

Brožúrka vyšla z pera autora divadelných hier a spoluautora niekoľkých knižných publikácií dona Mariána Husára SDB, ktorý momentálne pôsobí v Bratislave v stredisku na Miletičovej.

„Vernosť je cesta slobody, pre ktorú sa rozhodujeme každý deň. Oslobodzuje nás od povrchných pocitov a zameriava nás na to, čo je hlboké a trváce. Pri tomto úsilí  sme však ustavične vystavovaní riziku konfliktov a kríz, ktoré by chceli nahlodať náš postoj vernosti. Čo robiť, keď na nás doľahne kríza vernosti?“ pýta sa autor v brožúrke. Možné odpovede na túto aktuálnu tému nájdete TU.

Publikáciu Oplatí sa byť verný?, ďalšie príručky vydané v roku 2018 či komplety brožúrok z minulých rokov s hodnotným zakladačom si môžete objednať na stránke www.donbosco.sk.

Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.