Boostni modlitbou svojho saleziána počas pôstu

Dnes prežívame Deň zasväteného života a ďakujeme za dar rehoľných povolaní. A to je skvelá príležitosť pozvať vás do jedinečnej aktivity Modlitbový BOOST, ktorú pripravili naši mladí.

Tromi Zdravasmi denne počas celého pôstu môžete prosiť o požehnanie pre konkrétneho saleziána, a tak ho boostnuť, teda posilniť.

Pridajte sa!

  • Kliknite na 100.saleziani.sk,
  • prihláste sa vyplnením svojej mailovej adresy,
  • podľa pokynov, ktoré vám prídu mailom, vyberte saleziána, za ktorého sa budete modliť počas pôstu.

Ako hovoria organizátorky aktivity: „Rok vďačnosti chceme začať spoločnou modlitbou. A za koho sa modliť, ak nie za tých, ktorí sa rozhodli úplne darovať svoj život nám, mladým?“

Navyše, každú nedeľu vám príde newsletter, ktorý vám pomôže lepšie spoznať našu saleziánsku spiritualitu. Prežívame Rok vďačnosti a aj táto aktivita je príležitosťou dať našej vďačnosti konkrétnu podobu – napodobniť dona Bosca a našich saleziánov a stať sa pre niekoho požehnaním.

Prosím, povoľte marketingové cookies, aby sme vám mohli zobraziť toto video.
Súhlasím s používaním marketingových cookies

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.