BOSCOPIX, spoločenská hra pre celú rodinu

(Bratislava, 14. septembra 2016) – Saleziánska spoločenská hra BOSCOPIX už od októbra ovládne predajné pulty. Nová a jediná kartová hra svojho druhu nesmie chýbať v domácnosti či stredisku. Môžete ju tiež zakúpiť priamo na stretnutí s Hlavným predstaveným saleziánov donom Artimem už 5. novembra v Žiline.

Boscopix je súbor štyroch zábavných kartových hier, vhodných pre deti aj dospelých. Navyše ňou môžete urobiť radosť spoločenstvu i celej rodine. Hra zahŕňa 8 „pastoračných“ aktivít, ktoré hráča vtiahnu do saleziánskej histórie, spirituality a pedagogiky. Aj vďaka tomu je bohatým zdrojom informácií o saleziánskom diele. Obsahuje 84 obrázkových kariet, ktoré približujú život sv. Jána Bosca, jeho sny, osobnosti spojené s jeho životom a dielom, ale aj spomínanú históriu. Karty pochádzajú z dielne saleziána Martina Poláčka, ktorý svojím kreatívnym spôsobom vykreslil dielo a život dona Bosca i jeho nasledovníkov. Súčasťou je 208 stranová kniha, v ktorej autori vysvetlili obsah a zámer jednotlivých kariet, aj s použitím historického kontextu. Je to originálny a komplexný pohľad na veľké saleziánske dielo a život jeho zakladateľa. Spoločenská hra Boscopix by nemala chýbať vo vašej zbierke.

Zdroj: www.domka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.