Časopis Don Bosco dnes má svoju vlastnú webovú stránku

(Bratislava, 30. septembra 2021) – Tlačený časopis Don Bosco dnes, ktorý prináša aktuálne informácie o živote a aktivitách saleziánskej rodiny, ponúka od septembra svoj obsah aj na webovej stránke donboscodnes.sk.

Okrem článkov, ktoré sú súčasťou časopisu, prináša web aj nový obsah rozdelený do stálych rubrík. Rozšírením oproti tlačenej verzii je možnosť vkladania komentárov pre zaregistrovaných účastníkov. Webová stránka ponúka aj možnosť zalistovať si v archívnych číslach Don Bosco dnes od roku 2000.

Časopis pre saleziánsku rodinu, priateľov a dobrodincov dona Bosca prvýkrát vyšiel v roku 1930 a jeho vydávanie načas prerušil komunistický režim. V súčasnosti vychádza šesťkrát do roka a saleziáni ho rozširujú bezplatne každému, kto oň požiada. Prispieť na jeho vydávanie je možné prostredníctvom poštovej poukážky vloženej do časopisu alebo v sekcii Podporte nás na donboscodnes.sk.

„Časopis Don Bosco dnes začína teraz žiť svoj digitálny život. Nech Pán požehnáva jeho kroky v tomto celosvetovom priestore,“ povedal súčasný šéfredaktor časopisu don Jozef Kupka SDB.

Red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.